Parking - lotnisko Poznań. Gdzie zostawić samochód przed podróżą na wakacje?

Poznań jest na tyle dużym miastem, a jednocześnie prężnie działającym ośrodkiem, że znajdujące się w nim lotnisko Poznań - Ławica również nie może narzekać na brak pasażerów wylatujących stąd na wakacje. Korzystanie z portu lotniczego rodzi wiele pytań. Jednym z nich z pewnością jest kwestia, gdzie blisko lotniska można pozostawić parking, zwłaszcza na dłuższy czas. Okazuje się, że zainteresowani mają do wyboru kilka opcji, które przedstawiamy poniżej.

lotnisko Poznań

 

1. Gdzie znajduje się lotnisko Poznań - Ławica?

2. Parking - lotnisko Poznań

3. Miejsca parkingowe przy lotnisku w Poznaniu

Dobrą wiadomością z pewnością jest fakt, że jeśli chodzi o parking lotnisko Poznań oferuje pewną elastyczność w tym zakresie. Poniżej przedstawiamy dostępne opcje.

 

Gdzie znajduje się lotnisko Poznań - Ławica?

Lotnisko Poznań - Ławica, parking oraz cała infrastruktura położone są zaledwie 7 kilometrów od centrum stolicy Wielkopolski. Sprawia to, że o lotnisku w Poznaniu możemy myśleć jako o atrakcyjnym punkcie wakacyjnych (i nie tylko) wypraw.

Pasażerowie nie posiadający własnego auta mogą skorzystać z komunikacji miejskiej. Do lotniska Poznań Ławica dojeżdża kilka linii autobusowych, a przystanek docelowy znajduje się kilkadziesiąt metrów od wejścia do terminalu. Do dyspozycji pozostają także specjalne linie uruchomione specjalnie z myślą o lotnisku Poznań.

Trzeba natomiast przyznać, że nic nie zastąpi komfortu podróży własnym autem. W ten sposób zdecydowanie łatwiej poradzić sobie z bagażami czy ustalić czas wyjazdu dopasowany do godziny odprawy. Jadąc z Poznania na lotnisko, trzeba kierować się drogą wojewódzką 307 lub bezpłatnym odcinkiem autostrady A2. Port lotniczy znajduje się przy ulicy Bukowskiej 285.

Dojazd własnym samochodem, oznacza jednak konieczność zaparkowania go. W tym przypadku najbezpieczniej wybrać strzeżony parking. Poznań na lotnisku daje dwie zasadnicze opcje.

 

Parking - lotnisko Poznań

Można oczywiście skorzystać z parkingu oferowanego bezpośrednio na lotnisku Poznań Ławica. Port lotniczy oferuje 4 opcje: parkingi P1 i P2 przeznaczone do parkowania maksymalnie do 24 godzin, P3 - krótkoterminowy oraz otwarte sezonowo P5 i P6 pozwalających na dłuższe pozostawienie samochodu. Rezerwacja parkingu może zostać dokonana online.

 

Miejsca parkingowe przy lotnisku w Poznaniu

Bardzo ciekawą opcją jest możliwość rezerwacji parkingu oferowanego przez firmę niezwiązaną z lotniskiem. Są to obiekty parkingowe strzeżone, wyposażone w szereg nowoczesnych udogodnień i komfortowe, szerokie miejsca. Warto wybrać miejsce parkingowe na parkingu wyłożonym kostką, dzięki której nie trzeba obawiać się o czystość obuwia czy bagaży w razie niekorzystnej pogody. W wielu przypadkach można liczyć na wliczony w cenę transfer na parkingu.

Artykuł dodano:

Dodany przez:
Data dodania:
Liczba wyświetleń artykułu: 139
Inne artykuły
La Palma – czym zachwyca jedna z najpiękniejszych Wysp Kanaryjskich?
31
sie
La Palma, jedna z kanaryjskich pereł, zachwyca swoim naturalnym pięknem i niepowtarzalnym charakterem, przyciągając podróżników z całego świata. To miejsce, które warto odwiedzić ze względu wyjątkowe atrakcje. To raj dla miłośników natury, którzy pragną oderwać się od zgiełku codziennego życia i zatopić się w pięknie dzikiej przyrody.
czytaj
Jak się zdrowo opalać? Najważniejsze zasady.
09
sie
Opalanie jest jednym z najpopularniejszych sposobów na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, zwłaszcza podczas ciepłych letnich dni. Jednak aby cieszyć się korzyściami słonecznego promieniowania, ważne jest bezpieczne podejście do opalania i przestrzeganie odpowiednich zasad. W tym artykule omówimy najważniejsze zasady dotyczące zdrowego opalania oraz jak chronić swoją skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV.
czytaj
Bezpieczne plażowanie. 6 zasad, które ułatwią Ci zdrowe opalanie
02
sie
Sezon wakacyjny oznacza, że wreszcie można odpocząć od codziennych obowiązków i złapać trochę witaminy D pochodzącej wprost z samego słońca. Opalać należy się jednak z głową, ponieważ promienie słoneczne w nadmiernych ilościach mogą stanowić zagrożenie dla Twojego zdrowia. Zwróć uwagę, że najwyższa aktywność słońca w naszym kraju odnotowywana jest w okresie letnim między godziną 11 a 15.
czytaj

Opinie o Parking - lotnisko Poznań. Gdzie zostawić samochód przed podróżą na wakacje? Dodaj komentarz

Nie mamy jeszcze żadnego komentarza :(
Bądź pierwszym, który go doda!
Odpowiadasz do