Plażowa strona świata
Polska
Świat
Mapa
:
:
Opcje:
pokaż więcej opcji

Artykuły sponsorowane

Portal Plazujemy.pl pozwala na umieszczania artykułów sponsorowanych na swoich podstronach.

 

Dlaczego warto opublikować artykuł w portalu Plazujemy.pl?

Plazujemy.pl to największy zbiór plaż Polskich oraz światowych, zawierający opisy, listę dostępnych opcji, mapę okolicy, zdjęcia, filmy oraz recenzje plaży. Strona działa w Internecie od roku 2015, od tego czasu zyskało wielu stałych użytkowników. Portal pojawia się na pierwszych pozycjach wyników w wyszukiwarce Google na wiele fraz związanych z plażami i kąpieliskami. Miesięczna oglądalność serwisu w okresie letnim wynosi ponad 100 tysięcy unikalnych użytkowników, zaś liczba odsłon stron, to ponad 175 tysięcy (dane na lipiec 2017).

 

Publikacja artykułu

Artykuł sponsorowany będzie prezentowany na stronie głównej wraz z innymi artykułami/wiadomościami, do momentu wyparcia go przez nowsze treści. Jednocześnie artykuł w całej treści jest prezentowany w dziale "artykuły".

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do modyfikacji układu tekstu wynikającej z uwarunkowań technicznych, czy estetycznych.

Każdy artykuł jest ręcznie weryfikowany i może zostać odrzucony jeśli nie będzie spełniał któregoś z powyższych kryteriów, lub redakcja uzna,że z jakichś innych powodów nie może być opublikowany na łamach serwisu.

 

Specyfikacja techniczna artykułu

Artykuły muszą nawiązywać do tematyki serwisu. Treść artykułu nie może przekroczyć 10 000 znaków. Dokument należy dostarczyć w formie pliku MS Word (doc, docs, docx) lub Open Office (odt). Treść dokumentu powinna być sformatowana zgodnie z oczekiwanym efektem tj. powinna mieć wyszczególniony tytuł, akapity, ewentualny link (dopuszczamy maksymalnie 1 odnośnik dofollow) itp. Podtytuł (zajawka) może, ale nie musi być dostarczony. Do artykułu można dołączyć maksymalnie 3 zdjęcia w możliwie największej rozdzielczości i najlepszej jakości, należy je wstawić w treści w miejscach, w których mają być prezentowane. Dopuszczalne formaty zdjęć, to JPG, PNG lub GIF, o szerokości minimum 800 pikseli. Redakcja artykułu zamieści je w treści artykułu oraz jedno jako zajawkę na stronie głównej.

 

Koszt publikacji

Koszt publikacji artykułu sponsorowanego na dzień dzisiejszy (wrzesień 2017) portal Plazujemy.pl określa na kwotę: 169 PLN netto / artykuł.

Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

 

Zamówienie / kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami pod adresem kontakt(AT)plazujemy.pl - z chęcią udzielimy szczegółowych wyjaśnień.

 

Screeny

Przykładowy wygląd zajawki artykułu na stronie głównej:

 

 

 

 

Przykładowy wygląd artykułu: