Gdy technologia styka się z gastronomią…

Samodzielne zarządzanie lokalem gastronomicznym nie należy do zadań najłatwiejszych. Należy bowiem wziąć pod uwagę ogrom czynników, od których zależy sukces lub porażka prowadzonej działalności, poza oczywistymi jak lokalizacja przy znanej atrakcji turystycznej lub popularnej plaży, wymienić można także zarządzanie personelem, organizowanie dostaw, drukowanie paragonów, przygotowywanie promocji, czy w końcu – ewidencjonowanie sprzedaży. Na szczęście jednak w lwiej większości tych zadań wyręczyć nas może oprogramowanie przygotowane przez firmę Poster.

 

Jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się o niej i o jej ofercie nieco więcej, warto zapoznać się z treścią strony internetowej przedsiębiorstwa – znaleźć ją można pod adresem www.JoinPoster.com. Teraz jednak przejdźmy do dokładnej analizy funkcji, jakie oferuje nam program, który ma zostawić inne systemy pos do restauracji w tyle. Doskonale wiemy bowiem, że dla przedsiębiorcy najważniejszym jest, czy taka inwestycja się zwróci, a jeżeli tak to kiedy.

 

Nietuzinkowe podejście do biznesu

Firma Poster pragnie położyć kres starym, skostniałym rozwiązaniom, które niejednokrotnie generują więcej kosztów niż zysków, tym samym uniemożliwiając właścicielom lokali gastronomicznych inwestowanie w dalszy rozwój działalności. W przypadku omawianego systemu POS sytuacja ma się zgoła odmiennie, bowiem mamy tu do czynienia z prawdziwą technologiczną perełką. Wszelkie dane przetwarzane przez oprogramowanie są regularnie przesyłane do serwerów w Chmurze, dzięki czemu możemy mieć pewność, że nawet w sytuacji nieautoryzowanego dostępu czy kradzieży naszego smartfona lub tabletu informacje nie zostaną utracone ani zmodyfikowane bez naszej wiedzy. Co więcej, będziemy mogli edytować, usuwać lub też rozszerzać bazę danych do woli i to z dowolnego zakątka świata. Wystarczy bowiem dostęp do Internetu, aby przy pomocy intuicyjnego i komfortowego w użytkowaniu interfejsu śledzić wygenerowane raporty, stan magazynowy restauracji, czy też oferowane obecnie klientom bony rabatowe. Na co jeszcze możemy liczyć, jeżeli zdecydujemy się na zakup flagowego produktu przedsiębiorstwa Poster? Oto krótka lista przydatnych opcji:

 - Szybki dostęp z każdego miejsca na świecie,

 - Praca w trybie offline oraz w trybie sieciowym,

 - Pełne bezpieczeństwo danych,

 - Szybkie generowanie oraz drukowanie zarówno bonów promocyjnych i rabatowych, jak i paragonów fiskalnych,

 - Łatwe i komfortowe zarządzanie stanem magazynowym restauracji,

 - Możliwość skonfigurowania systemu w ciągu 15 minut od momentu jego instalacji,

 - Intuicyjna ewidencja sprzedaży,

 - Elastyczne plany abonamentowe,

 - Doskonały stosunek jakości do ceny.

 

Asystent zarządzania restauracją

Z poniższego artykułu wywnioskować można, że przedsiębiorstwo Poster oddało w ręce użytkowników potężne narzędzie, które pozwoli im do minimum ograniczyć ilość formalności podczas codziennego zarządzania lokalem gastronomicznym, a także bezpośrednio przełoży się na generowanie przez prowadzoną restaurację czy działalność pochodną zyski. Jeżeli już przy pieniądzach jesteśmy, warto sprawdzić, ile przyjemność taka będzie nas kosztować. Jak się okazuje, jeżeli prowadzimy nieduży biznes…to bardzo niewiele! Najtańszy pakiet POS możemy bowiem wykupić za jedyne 57 złotych miesięcznie pod warunkiem, że zdecydujemy się wykupić subskrypcję na rok z góry. Niemniej jednak, nawet jeżeli jesteśmy właścicielami doskonale prosperującej sieci restauracji, to nabycie oprogramowania w wersji najbardziej rozbudowanej również nie powinno stanowić dla naszej kieszeni poważnego ciosu, bowiem w takim przypadku musimy przygotować się na wydatek oscylujący w okolicach 240 złotych. Powyższy artykuł dobitnie pokazuje jednak, że jest to koszt całkowicie uzasadniony!

Artykuł dodano:

Data dodania:
Liczba wyświetleń artykułu: 272
Inne artykuły
Brzydka pogoda na plażę? Sprawdź Park Wodny w Krakowie
21
cze
Nawet w lecie mogą zdarzyć się dni, podczas których najchętniej nie wychylalibyśmy nosa z domu lub hotelowego pokoju. Na szczęście, w dzisiejszych czasach brzydka pogoda wcale nie musi być powodem do rezygnacji z wakacyjnych szaleństw oraz pozbawiać nas radości z zabawy w wodzie! Zamiast na plażę możemy bowiem wybrać się do Parku Wodnego w Krakowie, który zapewni każdemu udane plażowanie nawet w najbardziej pochmurne i deszczowe dni.
czytaj
Jak dbać o ciało latem?
18
cze
Chcesz, żeby było jędrne, dobrze nawilżone, ale przede wszystkim idealnie gładkie, bez zbędnych włosków? Sprawdź, jak o nie najlepiej zadbać.
czytaj
Po co nam czepki pływackie?
18
cze
Dlaczego na krytych basenach obowiązują czepki pływackie? Jakie funkcje pełnią te niepozorne akcesoria? I wreszcie, dlaczego używanie czepków leży w interesie każdego, kto chodzi na pływalnię? Tego wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu.
czytaj

Opinie o Gdy technologia styka się z gastronomią… Dodaj komentarz

Nie mamy jeszcze żadnego komentarza :(
Bądź pierwszym, który go doda!
Odpowiadasz do