Plażowa strona świata
Polska
Świat
Mapa
:
:
Opcje:
pokaż więcej opcji

Plaża w Jelczu-Laskowicach nad Stawem Pierwszym Jelczańskim Ocena:

Nazwa akwenu : Staw Pierwszy Jelczański

Lokalizacja: Jelcz-Laskowice (woj. dolnośląskie), Polska

Pobliskie miejscowości: Oława, Brzeg, Oleśnica, Wrocław, Namysłów, Strzelin, Trzebnica

Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy - Nad Stawem, piaszczysta plaża, kort tenisowy, płatny parking. Staw o powierzchni 8 hektarów, dawniej w tym miejscu kopano żwir i glinę. Kąpielisko jest pod opieką miejscowego ośrodka sportu, bezpieczeństwa pływaków pilnują ratownicy.

Opcje

  • boisko do siatkówki
  • nad jeziorem / zalewem
  • piaszczysta
  • pomost / molo
  • publiczna
  • strzeżona
  • toalety
  • wypożyczalnia sprzętu wodnego
  • zaplecze gastronomiczne

Pogoda:

Dzisiaj (15 lipca)
aktualna pogoda w tej lokalizacji
28.6 ° C
17.4 ° (min)     29.9 ° (max)
0 mm
3.7 m/s
1014 hPa
16 lipca
pogoda w tej miejscowości
26.8 ° C
19.9 ° (min)     27.8 ° (max)
0.5 mm
5.6 m/s
1012 hPa
Pokaż prognozę na 14 dni źródło: openweathermap.org

Mapa / Dojazd

Opinie o Plaża w Jelczu-Laskowicach nad Stawem Pierwszym Jelczańskim (109) średnia ocen: 4 Dodaj opinię    /    Oceń plażę

Twoja opinia
#0
Średnia ocena: 2 (2 opinii)
#2
Andrzej
4 lat temu
Pani z kampingu pod iglakami , która odmówiła mi dzisiaj nabrania wody wodociągowej życzę zdrowia szczęścia i 100lat życia.
#1
ala2
7 lat temu
Korzystając z pięknej pogody w weekend pojechałam ostatnio do Jelcza-Laskowice chcą się przekonać czy prawda jest to co inni mówią o kąpielisku właśnie w Jelczu-Laskowice, no cóż ogromne,potężne rozczarowanie. Jechałam na plażę z woj. opolskiego do dolnośląskiego tylko po to by poczuć pod stopami kamienie różnej wielkości (jeszcze można ścierpieć), kapsle po piwach i innych trunkach rozrzucone praktycznie wszędzie (to już przesada)i żeby było ciekawiej to można też "wdepnąć" (nie żartując) w czyjąś "figurkę z brązu" o petach już nie wspominając. Piasek brudny, paskudny. Śmiać mi się chce jak czytałam opinie na innych portalach, "że nie trzeba jechać nad Bałtyk, bo w Jelczu jest jak na morzem". Co Wy ludzie gadacie. Czy te osoby były kiedyś nad morzem?, ja staram się wyjeżdżać nad Bałtyk co roku i nigdzie nie spotkałam się z takim brudem.Bałam się swoje dziecko, niemowlę puszczać na piasek, bo nie wiadomo czy nie nabawiłby się jakiejś poważnej choroby. WSTYD dla osób odpowiedzialnych za kąpieliska. Osobiście zapadłabym się pod ziemię za takie zaniedbanie. Moim zdaniem należałaby bardzo często sprzątać plaże,bo niestety większość ludzi nie zaznajomiło się w ciągu swojego życia z podstawowym narzędziem dbania o czystość, jakim jest śmietnik, ciekawa jestem czy te osoby rzucają pety i śmieci w swoim domu gdzie popadnie czy może stosują czystość, a że przyjeżdżają gdzieś raz na jakiś czas, gdzie nie mieszkają, więc mogą zasyfiać i to jest usprawiedliwiane. HORROR. Przydałoby się również nawozić czysty piasek, a nie żądać za wjazd opłaty (5 zł). Dziwię się osobą, które tam przyjeżdżają same lub co gorsza z dziećmi. Byłam tam Raz i nigdy już nie wrócę, dopóki nie zmieni się postępowanie osób zarządzających.
Odradzam.Pozdrawiam
Ocena ogólna: szczegółowe oceny
Odpowiadasz do

Plażę dodano:

Dodana przez:
Data dodania:
Ostatnia modyfikacja: 2015-07-04
Liczba wyświetleń plaży: 38008