Plażowa strona świata
Polska
Świat
Mapa
:
:
Opcje:
pokaż więcej opcji

Plaża w Dziergowicach w Wyrobisku po kopalni kruszyw Ocena:

Kąpielisko strzeżone płatne - 5zł za cały dzień, parking 5 zł za dzień. Plaża czynna od 9.00 do 19.00. Dostępny bar: chłodne napoje oraz przekąski.

Opcje

  • boisko do siatkówki
  • nad jeziorem / zalewem
  • piaszczysta
  • pomost / molo
  • prywatna
  • płatna
  • strzeżona
  • toalety
  • wypożyczalnia sprzętu wodnego
  • zaplecze gastronomiczne

Pogoda:

Dzisiaj (25 maja)
aktualna pogoda w tej lokalizacji
22.4 ° C
12.1 ° (min)     24.5 ° (max)
3 mm
5.5 m/s
1019 hPa
26 maja
pogoda w tej miejscowości
25.2 ° C
12.9 ° (min)     26.9 ° (max)
3.5 mm
6.9 m/s
1020 hPa
Pokaż prognozę na 14 dni źródło: openweathermap.org

Mapa / Dojazd

Opinie o Plaża w Dziergowicach w Wyrobisku po kopalni kruszyw (114) średnia ocen: 4 Dodaj opinię    /    Oceń plażę

Twoja opinia
#0
Średnia ocena: 1.5 (7 opinii)
#7
Hala
5 lat temu
Jestem kompletnie zdegustowana panem który prowadzi kąpielisko w dziergowicach, od niewybrednych komentarzy do plażowicze po chamskie pyskówki z innymi którzy chcą choćby paragon za wstęp! Uczęszczałem kąpielisko i z doświadczenia i własnych obserwacji, żaden bilecik lub paragon wydawany nie jest, natomiast za parking i za wstęp trzeba zapłacić, parkując przy pobliskich domach- również należy sie zapłata za parking!
Ocena ogólna: szczegółowe oceny
#6
Ewa Mucha
5 lat temu
Jeżeli chcesz wypocząć z dala od zgiełku z rodziną,polecam woda czysta plaża może być ,szczególnie dla dzieci które lubią się bawić w piasku.Nie ma tłoku i jest spokojnie.Koszt całodniowy 5 zł. dzieci do lat 7 -miu wstęp wolny.Jest jedno ale:Pan który ma pod opieką to kąpielisko i obsługujący bar jest nie higieniczny.Rozebrany jest do pasa a na dodatek cały oblepiny plastrami,mógłby ubrać chociaż cienką koszulkę.Radzę zapłacić tyko za kąpielisko i nie korzystać z baru.Jeszcze jedno na dowód tego że woda jest czysta i można spokojnie w niej pływać pokazują nam małże szczeżuje które żyją tylko w bardzo czystej wodzie.
#5
ayueto91
5 lat temu
Śmierdzi, nie ma ratownika, stanowisko gastronomiczne to chyba sanepidu nie widziało od lat i do tego pan właściciel niezwykle chytry i nieprzyjemny
Ocena ogólna: szczegółowe oceny
#4
Kinia
5 lat temu
Czy można już się kąpać? Bo było zamknięte....
#3
Zibi
6 lat temu
Plaża fajna woda w miarę czysta, zakaz wprowadzania czworonogów ( w internecie żadnej informacji ), gastronomia trochę słaba, atrakcji nie za wiele, ale spokój i plaża nie przeludniona.
#2
Zibi
6 lat temu
Ocena ogólna: szczegółowe oceny
#1
Milo
6 lat temu
Miejsce dość ładne, cisza, spokój, wodę zaliczam do czystych. Jest jedno ale - wstęp kosztuje 5zl od osoby, miejsce parkingowe również 5zl, a ratownika nie ma przez cały sezon. Człowiek wejdzie tylko sprawdzić czy woda ciepła a "właściciele?" już podchodzą z tekstem "albo płacicie albo wypad". Ogółem ten pożal się Boże personel bardzo nieprzyjemny a jego część zawsze w stanie upojenia alkoholowego. Człowiek przychodzi o 16, płaci za wstęp a o 18 już każą opuścić plaże. Takie fajne miejsce a tak się marnuje w niewłaściwych rękach.
Ocena ogólna: szczegółowe oceny
Odpowiadasz do

Plażę dodano:

Dodana przez:
Data dodania:
Ostatnia modyfikacja: 2017-08-13
Liczba wyświetleń plaży: 30582