Plażowa strona świata
Polska
Świat
Mapa
:
:
Opcje:
pokaż więcej opcji

Plaża naturystów Międzyzdroje-Lubiewo nad Morzem Bałtyckim Ocena:

Nazwa plaży: Plaża naturystów, nudystów

Nazwa akwenu : Morze Bałtyckie, Bałtyk

Lokalizacja: Międzyzdroje, Lubiewo (woj. zachodniopomorskie), Polska

Jadąc ul. Gryfa Pomorskiego do końca dojeżdżamy do leśnego parkingu. Następnie pieszo kierujemy się w kierunku morza i schodzimy na plażę ostatnimi wejściem. Idąc w lewą stronę w kierunku Świnoujścia po kilkudziesięciu metrach rozpoczyna się plaża dla naturystów. Tutejsza plaża jest szeroka, piaszczysta i czysta. Zakątek ten jest także łatwo dostępny dla turystów z Niemiec – plaża jest częścią szlaku spacerowego między kurortami Ahlbeck i Międzyzdroje.

Opcje

  • dla nudystów / naturystów
  • nad morzem / oceanem
  • piaszczysta

Pogoda:

Dzisiaj (02 kwietnia)
aktualna pogoda w tej lokalizacji
5.2 ° C
3 ° (min)     5.2 ° (max)
0 mm
11.3 m/s
1023 hPa
03 kwietnia
pogoda w tej miejscowości
3.3 ° C
2 ° (min)     3.3 ° (max)
0 mm
8.8 m/s
1034 hPa
Pokaż prognozę na 14 dni źródło: openweathermap.org

Zdjęcia:

Kamera on-line:

Kliknij aby zobaczyć widok z kamery

Mapa / Dojazd

Opinie o Plaża naturystów Międzyzdroje-Lubiewo nad Morzem Bałtyckim (116) średnia ocen: 4.5 Dodaj opinię    /    Oceń plażę

Twoja opinia
#0
Średnia ocena: 4.5 (9 opinii)
#9
piotr14218
1 miesiąc temu
W tym roku także odwiedzimy z żoną ta plażę polecamy czy znajdzie się jakaś para na wspólne wyjście będziemy w lipcu My po 50 tce
#8
Xxx
6 miesięcy temu
Plaża duża, tłoku nie było, ale ścieżka rowerowa zbyt blisko. Banda oszołomów na rowerach robiąca co chwilę fotki, śmiechy i komentarze. Na samej plaży można spotkać tekstylniaka z komórką robiącego zdjęcia. Raczej nigdzie w PL nie zazna się spokoju, bo to zacofany kraj.
#7
piotr14218
8 miesięcy temu
Super plaża byliśmy z żoną może ludzie bardziej by się zblizyli
#6
piotr14218
8 miesięcy temu
Plaża super byliśmy z żoną zachecamy
Ocena ogólna: szczegółowe oceny
#5
Tom
4 lat temu
Mam zamiar wybrać się z żoną na plażę nudystów w dniu 4-5.08 .I czy znajdę tam jakąś kwaterę na ten czas.
#4
Jarek
4 lat temu
Bardzo przyjemna plaża, o spokojnym prorodzinnym charakterze. Zajmuje kilkukilometrowy odcinek zaczynający się od schodów prowadzących na plażę (wejście "M") w kierunku zachodnim aż do początków plaży w Warszowie, gdzie też można spotkać zwolenników plażowania naturalnego.
Plaża posiada następujące zalety:
1. Usytuowanie początku strefy naturystycznej przy samym wejściu na plażę jest dogodne dla osób z dziećmi, szczególnie w wózkach. Umożliwia też szybkie opuszczenie plaży przed deszczem.

2. Blisko położone miejsce parkingowe. Trzeba co prawda jechać najpierw długą i niewygodną drogą po betonowych podkładach, ale można zaparkować samochód ok. 50 metrów wejścia na plażę.

3. Zróżnicowanie stylu wypoczynku: Zwolennicy tradycyjnego plażowania znajdą miejsce niedaleko wejścia, osoby aktywne fizycznie odnajdą boisko do siatkówki zlokalizowane już poza głównym skupiskiem plażowiczów, w odległości ok 500 m od wejścia, osoby szczególnie ceniące sobie ciszę i spokój mogą przejść następne 100m i korzystać z bardzo mało uczęszczanego, niemal pustego odcinka plaży. Idąc w kierunku Świnoujścia mija się odcinek plaży popularny wśród homeseksualistów, następny, długi, niemal pusty odcinek plaży kończy się na stos. małej plaży w Warszowie, gdzie też można spotkać naturystów.
Ocena ogólna: szczegółowe oceny
Anka
3 lat temu
Co to znaczy homoseksualistów?! To już rozebrać się nie można, żeby nie zostać wyzwaną? Nie przyłaź tam, i nie gap się człowieku homofobie jeden, który nie rozróżnia opalania nago od określonych preferencji.Co ludzie ci zrobili, że ich tu wytykasz. Bzdury tu wypisujesz!
#2
Odyseusz
5 lat temu
Byłem i z uroków tej plaży korzystałem. Zapraszamy więcej golasków, a w szczególności płci pięknej :D
Ocena ogólna: szczegółowe oceny
#1
mazda6
6 lat temu
plaża super swobodnie fajnie miłe towarzystwo zapraszamy gołe panie jest Was zdecydowanie za mało
Odpowiadasz do

Plażę dodano:

Dodana przez:
Data dodania:
Ostatnia modyfikacja: 2015-07-15
Liczba wyświetleń plaży: 35713