Plażowa strona świata
Polska
Świat
:
:
Opcje:
pokaż więcej opcji

Aquatica Park nad Zalewem w Bolminie Ocena:

Nazwa plaży: Aquatica Park

Nazwa akwenu: Zalew w Bolminie

Lokalizacja: Bolmin (woj. świętokrzyskie), Polska

Aquatica Park to teren zalewu w Bolmine koło Kielc na miejscu którego powstał wodny park z przeszkodami, placem zabaw na wodzie, parkiem linowym, zjeżdżalnią typu Slip&Slide i wieloma innymi atrakcjami. Powierzchnia lustra wody zajmuje około 13 hektarów, a plaża jest długa na około 300m i szeroka na 30m. Teren kąpieliska jest strzeżony przez ratowników oraz monitorowany. Chętni mogą skorzystać z wypożyczalni sprzętu pływającego lub oferty gastronomicznej.
Dla osób planujących dłuższy pobyt przygotowano domki letniskowe, a wędkarze mogą skorzystać z zarybionego zbiornika z licznymi wiatami i pomostami.

Opcje

 • boisko do siatkówki
 • nad jeziorem / zalewem
 • piaszczysta
 • pomost / molo
 • prywatna
 • płatna
 • strzeżona
 • toalety
 • wypożyczalnia leżaków
 • wypożyczalnia sprzętu wodnego
 • zaplecze gastronomiczne

Pogoda:

Dzisiaj (27 maja)
aktualna pogoda w tej lokalizacji
17.4 ° C
11 ° (min)     17.4 ° (max)
0 mm
3.8 m/s
1004.5 hPa
Jutro (28 maja)
pogoda na jutro w tej miejscowości
20.9 ° C
8.7 ° (min)     22.9 ° (max)
0 mm
2.4 m/s
1006.5 hPa
Pokaż prognozę na 14 dni źródło: openweathermap.org
pokaż punkty POI na mapie

Opinie o Aquatica Park nad Zalewem w Bolminie (113) średnia ocen: 5 Dodaj opinię    /    Oceń plażę

Twoja opinia
#0
Średnia ocena: 5 (6 opinii)
Kaja
#6
Kaja
1 rok temu
Jak dla mnie wszystko w należytym porządku ;)
Ocena ogólna: szczegółowe oceny
luk
#5
luk
1 rok temu
Byłem trzy dni nad zalewem. Śmiać mi się chce czytając wpisy miejscowych, którzy są źli że muszą płacić za wstęp na kiedyś darmowy zalew. Podczas tego pobytu nie spotkałem ani jednego zataczającego się człowieka, żadnych śmieci w wodzie, tym bardziej pływających prezerwatyw wyczytanych w jednym ze wpisów.
Czas na moją opinie.
W miarę czysta plaża jak i woda. Co do wody to wkurzające bywają wodorosty które gromadzą się pomiędzy dmuchanymi zabawkami i kują. Chyba nie problem dwa razy dziennie zebrać je jakąś siatką. Dmuchane zabawki jedynie wyglądają dziecinnie, każdy dorosły ma niezły ubaw na nich. Kamizelki dostaje każda osoba tak że można szaleć na maxa. Nie wiem jak długo zabaweczki wytrzymają bo w sumie to już lekko podziurawione są i często brak odpowiedniej ilości powietrza do zabawy. Brakuje stałego źródła powietrza.
Park linowy (jak dla mnie za niski więc się nie interesowałem) Slip & Slide powinien być za 5 zł wtedy by na siebie zarabiał. Na10 zł za słaby jest. Co do jedzenia, i cen piąteczka. Zestaw obiadowy 20 zł (schabowy, sórówki frytasy, pepsi) . Duże fryty 5 zł, Lody 4,5 zł.
Nocleg kiepski. Domki mają ponoć powstać w przyszłym roku. Jedyne co znalazłem to pole namiotowe ok 1 km od głównego wejścia. Link http://www.kajak-jartu.pl
Ogólna moja ocena 7/10
Pozdrawiam
Ocena ogólna: szczegółowe oceny
ddttkt
#4
ddttkt
1 rok temu
nie polecam, bardzo niebezpieczne zjeżdzalnie, brak nadzoru i profesjonalnych ratowników, tylko patrzeć jak się wydarzy jakaś tragedia. Dużo osób lubiących mocne trunki. Nieprzyjemny piasek i bardzo mętna woda z mulastym dnem.
zdegustowany
#3
zdegustowany
1 rok temu
Tragedia, bywałem tam w ostatnich latach i dzisiaj. Zalew został sprzedamy, na parkingu pokrytym piachem moje auto się zakopało - z dzieckiem w środku, przez ponad 40 min musiałem są się męczyć, w 30 stopniowym upale by odkopać auto, żadnej pomocy, mimo, że setki ludzi i ochroniarze kasujący bilety za wstęp. Wyrwane wszystkie drzewa od strony lasu, jakieś kamienie i doły w dnie - które kiedyś było bardzo równe, w wodzie stojąc do kostek nie widać własnych palców, na powierzchni pływał jakiś syf przypominający wyglądem stolec. Na samej plaży dziś widziałem i zrobiłem zdjęcia: pijaków z wódką, juz nie z piwem tylko wódą, pływające prezerwatywy i opakowania od nich, walające sie butelki po piwie, kipy od papierosów i śmieci. jednym zdaniem: syf, kiła i mogiła. Nigdy więcej Bolmina. Woda jeszcze w ub roku była super czysta, dziś odrzuca sam jej widok.
nie troll
nie troll
1 rok temu
chyba kolego pomyliłeś zalewy :)
luk
luk
1 rok temu
Ja tam dno widziałem z jednego metra zdegustowańcu. Parking utwardzony, więc nie wiem gdzie się zakopałeś. Chyba rzeczywiście pomyliłeś zalewy ;)
Odpowiadasz do

Plażę dodano:

Dodana przez:
Data dodania:
Ostatnia modyfikacja: 2015-09-06
Liczba wyświetleń plaży: 4244
Strona internetowa: www.aquaticapark.pl